fbpx

Чаша со ваша фотографија

250 ден

Close
Price Summary
  • 250 ден
  • 250 ден
  • 250 ден
In Stock
Highlights:

На чаша може да се испечати фотографија
или лого со текст по ваша желба.

Производ: Чаша
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

SKU: 0896 Категории , , Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping