fbpx

Чаша сјајна цела во боја (црвена)

250 ден

Close
Price Summary
  • 250 ден
  • 250 ден
  • 250 ден
In Stock
Highlights:

Чаша сјајна црвена, на која може да се печати што и да посакате.
Може да ставите ваше лого или фотографија со текст
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 210х100мм

Производ: Чаша сјајна црвена
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0086 Категории , Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping