fbpx

Product Tag: #sise-za-rakija

#sise-za-rakija

Showing all 2 results

Show:

Метално шише за ракија од нераѓосувачки челик 10oz

Highlights:
Метално шише за ракија од нераѓосувачки челик 300г – 10oz
Може да се гравира текст или лого по ваш дизајн.
Во цената е вклучено и гравирањето
Димензии: 95х160мм

Метално шише за ракија од нераѓосувачки челик 7oz

Highlights:
Метално шише за ракија од нераѓосувачки челик 200г – 7oz
Може да се гравира текст или лого по ваш дизајн.
Во цената е вклучено и гравирањето
Димензии: 95х130мм
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping