fbpx

Product Tag: #paketce

#paketce

Showing all 2 results

Show:

Новогодишна куќичка со име (Пакетче)

Highlights:

Новогодишна куќичка (ПАКЕТЧЕ) со име за вашите најмили

Материјал: Дрво

Димензии:
Висина: 300мм
Ширина: 200мм
Должина: 200мм

Новогодишна куќичка со име (Пакетче)

Highlights:

Новогодишна куќичка со име која може да ја користете како декоративен дел
за вашите најмили како пакетче за нова година

Материјал: Дрво

Димензии:
Висина: 270мм
Ширина:170мм
Должина: 200мм

550 ден 21% Off
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping