fbpx

Почетна

Oops...
Slider with alias slideshow1 not found.
[woo_slide title1=”Избрани производи” color=”#ffffff” title_length=”0″ orderby=”rand” numberposts=”10″ item_row=”2″ columns=”5″ columns1=”4″ columns2=”3″ columns3=”2″ columns4=”1″ speed=”1000″ interval=”5000″ scroll=”10″ layout=”featured4″]

Најнови производи

Изработки од Стиропор

Highlights:

Имиња од стиропор со дизајн по ваша желба
Димензија по ваш избор

За повеќе информации јавете се на – 070/532-620

Рамка со едно име со часовник (300х400мм)

Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво.
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

800 ден 11% Off

Уникатна Рамка изработена со ваш дизајн

Highlights:

Уникатна Рамка изработена со ваш дизајн

Материјал: Дрво
Димензии: 200×200мм

Метален привезок – Spotify

Highlights:

Метален привезок – Spotify

SPOTIFY песна изгравирана на метален привезок
Песна по ваша желба
Оригинален подарок за саканата личност!

Привезок Најдобра Другарка

Highlights:

Привезок Најдобра Другарка е изработен од Пластика.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Привезок Најдобра Другарка
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Димензии: 40х35мм

Новогодишна елка со фотографија од пластика

Highlights:

Уникатна новогодишна елка со ваша фотографија и име

Материјал: Пластика

Димензии: 120х95мм

Привезок Метален Џип

Highlights:

Гравиран метален привезок со ваше лого или текст
Димензии: 43х25мм
Простор за гравирање : 30х16мм

За додатоци за привезоци Кликни овде.

Out Of Stock

Дрвено пенкало и дрвена кутија

Highlights:

Дрвено пенкало со дрвена кутија
со гравиран текст по ваша желба

Рамка со едно име без часовник (300х400мм)

Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

600 ден 14% Off

Велигденска сталажа за 17 јајца (41х25см)

Highlights:

Велигденска сталажа. Испечатен на самото дрво.
Купете и разубавете го вашиот дом со уникатна сталажа за велигденски јајца!!!

Производ: Велигденска сталажа за 17 јајца
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.

Димензии:
• Висина: 410мм
• Ширина: 250мм
• Должина: 250мм

Уникатно дрвено цвеќе – со часовник

Highlights:

Цвеќе со часовник изработено од дрво гравирано
со ваша фотографија и ваша порака, која ќе биде наменета на личноста на која сакате да го подарите.
Подарокот е персонализиран за 8ми Март, за родендени и за други свечени денови.

Производ: Цвеќе со саат
Материјал: Дрво пакувано во картонска кутија
Висина 27см
Ширина 25см

Лампион со име (12х8см)

Highlights:

Лампион со име (12х8см)
Испечатено на самото дрво име.

Материјал: Дрво – Дебелина – 3мм
Димензии: 120х80мм

Перница со ваша фотографија

Highlights:

Перници со фотографија и текст по ваша желба

Димензии: 400х400мм

Уникатна Рамка

Highlights:

Рамка со Фотографија и текст по ваша желба
Фотографијата се менуваат

Материјал: Дрво
Димензии: 360х390мм

Книга со посвета

Highlights:

Книга со посвета изработена од дрво и печатена на самото дрво.

Димензии:38х28см

Текст и Фотографија по ваш избор.

Домашна ламба – кандило со икони

Highlights:

Домашна ламба – кандило со икони

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 200мм
• Ширина: 100мм
• Должина: 100мм

400 ден 20% Off

Светлечки 3D лед лампи

Highlights:

Светлечка 3D лед лампа

Материјал: Пластика

Димензии: 235х210мм

1,000 ден 17% Off

Роденденски Постер

Highlights:

Разубавете го роденденот на вашите најмили со уникатен постер

Димензии по ваша желба

Привезок со ваша фотографија 35×45мм

Highlights:

Привезок со ваша фотографија, на кој може да се печати што и да посакате.
Фотографијата е испечатена на самата пластика во форма по ваш избор. Привезокот е изработен од двете страни.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Привезок со ваша фотографија
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Димензии: 35х45мм

Уникатна Рамка изработена со ваш дизајн

Highlights:

Уникатна Рамка изработена со ваш дизајн

Материјал: Дрво
Димензии: 200×200мм

Велигденски украс со фотографија и име

Highlights:

Велигденски украс со фотографија и име по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 200х160мм

A5 Puzzle – Слагалици со ваша фотографија

Highlights:

Слагалица А5 со слики и текст какви што сакате. Тие се со висок квалитет и ќе се забавувте долго време.
Пронајдете ја вашата омилена слика во загатка со А5 формат на слика или создадете дизајн кој ќе ве забавува.
Направете оригинален и личен подарок што ќе му го дадете на некој близок.
Слагалица А5 со сликата е совршен подарок за секого.

Производ: Сложувалка А5 со слика
Материјал: Картон пакуван во целофенски кеси
Висина: 215мм
Ширина: 160мм
Број на делови: 80

Привезок Слагалица од Медицински Челик

Highlights:

Привезок Слагалица од Нераѓосувачки Медицински Челик
Наменета за вашите најмили

Димензии: 50х37мм
Во цената е вклучено и гравирањето

Пластичен привезок – Spotify

Highlights:

Пластичен привезок – Spotify

SPOTIFY песна + фотографија
Песна по ваша желба
Оригинален подарок за саканата личност!

Рамка со имиња и фотографија

Highlights:

Рамка со Фотографија
Фотографијата се менуваат

Материјал: Дрво
Димензии: 355х440мм

Димензии на фотографии: 125х111мм

Сет 3 Метални Пепелари

Highlights:

Сет 3 Пепелари гравирани по ваша желба.

Материјал: Метал
Димензии: (80мм)(100мм)(120мм)

Zippo Запалка

Highlights:

Zippo Запалка

Гравиран со ваш текст

Нараквици од Медицински Челик

Highlights:

Нараквици од Медицински Челик.
Може да се гравира со ваш текст или иницијали.
Во цената е вклучено и гравирањето.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Нараквици
Материјал: Нераѓосувачки Медицински Челик

Уникатен држач за книги (виолински клуч)

Highlights:

Уникатен држач за книги (виолински клуч)

Материјал: Дрво
Димензии: 250х250мм

Чаша – Audi

Highlights:

Чаши со ваше лого печатени по ваш избор со ваша фотографија ваш текст по ваша желба

Печатени со одличен квалитет

Модели:
Чаша – Alfa Romeo
Чаша – Audi
Чаша – BMW
Чаша – Ford
Чаша – Mercedes Benz
Чаша – Renault
Чаша – Volkswagen
Чаша – Opel
Чаша – Peugeot
Чаша – Volvo

Метален привезок кола

Highlights:

Метален привезок кола гравиран со текст или лого по ваша желба

Димензии: 30х45мм

Плакета 2021 со фотографија за матурант

Highlights:

Плакета за матурант 2021 со фотографија и текст по ваша желба

Материјал: Дрво

Димензии:
• Висина: 160мм
• Должина: 240мм
• Ширина: 70мм

Магнети со машки имиња по ваша желба

Highlights:

Магнети со име по ваша желба, на кој може да се печати име или посвета.
Името е испечатено на самото дрво во облик на срце.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Магнети со име по ваша желба
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси
Димензии: 82х76мм

Привезок Метален 3D камион

Highlights:

Привезок Метален 3D Камион

Метален приврзок за клучеви: 36 x 16 x 12 мм
Препорачана големина на гравирање: 21 x 8 мм
Препорачано гравирање: Ласерско гравирање

ЦЕЛ:
Можете да го користите привезокот за рекламни кампании, како и подарок за вашите соработници.
Достапно со гравирање избрано од купувачот

За додатоци за привезоци Кликни овде.

Метален додаток за привезок крст

Highlights:

Може да се гравира текст или иницијали по ваша желба

Димензии: 22х13мм

Рамка со четири имиња со часовник (290х410мм)

Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со четири имиња и дизајн по ваш избор
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

1,200 ден 14% Off

Метален Привезок – срце (пар)

Highlights:

Уникатен метален привзок гравиран со ваш текст

Димензии: 60х15мм

Лампион со име и фотографија

Highlights:

Новогодишен лампион со име и фотографија за вашите најмили

Материјал: Дрво
Димензии: 103х145мм
Димензии за Фотографија: 60х60мм

Лампион со фотографија (10х10см)

Highlights:

Лампион со фотографија (10х10см)
Испечатено на самото дрво со ваша фотографија.

Материјал: Дрво – Дебелина – 3мм
Димензии: 100х100мм

Рамка бебе со текст и фотографија

Highlights:

Рамка бебе со текст и фотографија по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 300×220мм

500 ден 23% Off

Чаша со прозорче во форма на камен за фотографија (црвена)

Highlights:

Црвена чаша со можност за фотографија и текст по ваша желба

Материјал: керамика
Боја: црвена

Музичка Кутија

Highlights:

Музичка Куитија на навивање со 4 ваши фотографии.
Зачувајте ги вашите најубави спомени на оваа музичка кутија
Фотографиите се испечатени на метални плочки 

Димензија на фотографија: 115×85мм

Метална Плочка (18х18мм)

Highlights:

Метална Плочка
Гравирано по ваша желба со ваш текст

Димензии:18х18мм

Табличка за врата од дрво

Highlights:

Табличка за врата

Изработена од дрво – 6мм

Димензии: 100х95мм

Рамка со две имиња со часовник (300х400мм)

Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со две имиња и дизајн по ваш избор е 900ден.
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво.
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

900 ден 10% Off

Метален Привезок (во боја)

Highlights:

Метален Привезок (во црвена и сина боја) + додаток за привезок – Гравирање по ваша желба.
Може да биде обработен од двете страни
Димезнии:54х22 (Место за гравирање: 18х38мм)

За додатоци за привезоци Кликни овде.

300 ден 14% Off

Чаши за 8ми Март дизајн 5

Highlights:

Чаши за 8ми Март се печатени по ваш избор со ваша фотографија ваш текст по ваша желба

Печатени со одличен квалитет

Метален додаток за привезок срце

Highlights:

Може да се гравира текст или иницијали по ваша желба

Димензии: 18х20мм

Фото камен (15x20cm)

Highlights:

Фото камен (15x20cm)
На Фото камен може да се печати што и да посакате.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Фото камен
Материјал: Камен пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 15х20см

Привезок од медицински челик (45х10мм)

Highlights:

Привезок гравиран со текст по ваша желба

Материјал: Медицински Челик

Димензии: 45х10мм

Стаклено декоративно шише – Сијалица

Highlights:

Стаклено шише
со текст гравиран и декорација по ваша желба

Димензии:
• Висина: 150мм
• Шинина: 70мм
• Должина: 70мм

500 ден 29% Off

Рамка со едно име со часовник (300х400мм)

Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво.
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

800 ден 11% Off
Out Of Stock

Уникатна нараквица од медицински челик

Highlights:

Уникатна нараквица од нераѓосувачки медицински челик.

Гравирана со ваш текст или име.

Велигденски магнет

Highlights:

Велигденски Магнет печатен на самото дрво.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Велигденски Магнет
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 70х95мм.

Таблички за вашата венчавка

Highlights:

Нов креативен подарок. Таблички за вашата венчавка
На Таблички за вашата венчавка може да се печати што и да посакате.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Таблички за вашата венчавка
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 51х11см

Метален привезок со лого во боја

Highlights:

Метален привезок со ваше лого или фотографија обработен двострано во колор боја 

Димензиии на привезок: 70х36мм

Димензија на плочка: 30х30мм

Метални таблички

Highlights:

Материјал: Метал – Лим обложен со PVC
Димензии: 380х100мм

Печатење детски маици на кратки ракави (Бела)

Highlights:

Печатење на сите видови маици (машки и женски).

Може да се печати текст, лого или фотографија по ваша желба.

За печатење на маица контактирајте не на следниот број 070/532-620
цените се различни според дизајнот затоа не се наведени цени.

Рамка Часовник

Highlights:

Рамка Часовник може фотографии и текст по ваша желба.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Материјал: Дрво
Димензии: 255х380мм

Плишена Плакета

Highlights:

Изработена со ваш текст или лого

Боја:
Сина
Црвена

Димензии:
• Висина: 165мм
• Должина: 190мм
• Ширина: 220мм

Метална плочка детелина – нераѓосувачки челик

Highlights:

Сечење на метал по ваша желба

Метална плочка детелина – нераѓосувачки челик

Дрвена Срце Puzzle – Слагалици со ваша фотографија

Highlights:

Слагалица Дрвена срце форма со слики и текст какви што сакате. Тие се со висок квалитет и ќе се забавувте долго време.
Слагалица со сликата е совршен подарок за секого.
Направете оригинален и личен подарок што ќе му го дадете на некој близок.

Производ: Сложувалка срце форма
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси
Висина: 20 см
Ширина: 20 см
Број на делови: 40

Рамка со едно име без часовник (300х400мм)

Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

600 ден 14% Off

Уникатен пластичен привезок

Highlights:

Производ: Уникатен привезок
Материјал: Пластика
Димензии: 50х50мм

Рамка со едно име без часовник (300х400мм)

Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор е 700 ден.
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

600 ден 14% Off

Држач за цвеќе

Highlights:

Подарокот може да биде вистински израз за внимание кој може да биде уникатен поклон за секоја жена

Производ: Држач за цвеќе
Материјал: Дрво
Димензии: 230х240мм

Нараквици Метални од Медицински Челик

Highlights:

Нараквици од Медицински Челик.
Може да се гравира со ваш текст или иницијали.
Во цената е вклучено и гравирањето.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Нараквици
Материјал: Нераѓосувачки Медицински Челик

Метално Календарче (34х40мм)

Highlights:

Метално Календарче (34х40мм)

Гравирано со ваш текст

250 ден 17% Off

Кригла Македонија на Европско

Highlights:

Проѕирна кригла со фотографија по ваша желба

КРИГЛА МАКЕДОНИЈА НА ЕВРОПСКО

Уникатна рамка со име и фотографија

Highlights:

Име, фотографија и боја на рамката по ваша желба.
Подарете уникатен подарок за велигден.
Фотографијата се менува.

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 160мм
• Должина: 200мм
• Ширина: 90мм

Рамка со едно име без часовник (300х400мм)

Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

600 ден 14% Off

Држач за клучеви – со ваш дизајн

Highlights:

Текст по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 395х327мм

Чаша со облик од срце

Highlights:

Испратете фотографија 
 
Производ: Чаша со облик од срце
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

Рамка Часовник Коцка – Богородица

Highlights:

Рамкa Часовник Коцка 30x30cm
Може фотографии и текст по ваша желба.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Часовник Коцка
Материјал: Дрво
Димензии: 300х300мм

500 ден 17% Off

Стаклена чаша мат

Highlights:

Стаклена чаша Стаклена чаша мат, на која може да се печати што и да посакате.
На Стаклената чаша може да ставите ваше лого или фотографија.
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 210х100мм

Производ: Стаклена чаша мат
Материјал: Стакло
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

Рамка Часовник Круг – Свети Ѓорѓи

Highlights:

Рамкa Часовник Круг 30x30cm
Може фотографии и текст по ваша желба.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Часовник Круг
Материјал: Дрво
Димензии: 300х300мм

500 ден 17% Off

Новогодишна елка од дрво

Highlights:

Уникатна новогодишна елка со ѕвонче

Материјал: Дрво

Димензии: 120х95мм

Уникатен поклон

Highlights:

Уникатен поклон 

Изработен од пластика 

Димензии: 23х28см

Печатење маици на кратки ракави (Црна)

Highlights:

Печатење на сите видови маици (машки и женски).

Може да се печати текст, лого или фотографија по ваша желба.

За печатење на маица контактирајте не на следниот број 070/532-620
цените се различни според дизајнот затоа не се наведени цени.

Метална плочка во срце форма – Среќа е

Highlights:

Метална плочка во срце форма

гравирано по ваша желба со ваш текст

Димензии: 40х35мм

За додатоци за привезоци Кликни овде.

300 ден 14% Off

Светлечки 3D лед лампи со име

Highlights:

Светлечка 3D лед лампа со име

Материјал: Пластика

Димензии: 235х210мм

1,000 ден 17% Off

Подметачи за чаши

Highlights:

Подметачи за чаши печатени со ваше лого и текст по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 95х95мм

Метален привезок со вашата регистерска табличка

Highlights:

Метален привезок со бројот на вашата регистерска табличка обработен двострано во колор боја 

Димензиии на привезок: 68х18мм

Димензија на табличка: 64х14мм

Новогодишен 3D украс

Highlights:

Новогодишен 3D украс

Материјал: Дрво

Димензии:
• Должина: 270мм
• Ширина: 110мм
• Висина: 110мм

Икони на Канвас Платно (20х30см)

Highlights:

Печатење на канвас платно со фотографија и текст по ваша желба

Материјал: Платно
Димензии: 20х30см

Уникатни срциња за вашите свечености

Highlights:

Декорациски срциња гравирани со текст по ваша желба за вашите свечености

Материјал: Дрво
Димензии: 50х50мм

Часовник за вашите фирми (70x43cm)

Highlights:

Часовник за вашите фирми со ваш дизајн изработен од дрво

Димензии: 700х430мм

За повеке изформации и цени јавете се на – 070/532-620
или пишете на ФБ > https://www.facebook.com/TP.LELEKOVI/

Рамка со едно име без часовник (300х400мм)

Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

600 ден 14% Off

Зелена чаша со бело прозорче

Highlights:

Зелена чаша со бело прозорче

Материјал: керамика
Боја: зелена

Чаша – Среќа е – Личност

Highlights:

Чаши со Среќа е печатени по ваш избор со ваша фотографија ваш текст по ваша желба

Печатени со одличен квалитет

Уникатна кутија за виски и ракија

Highlights:

Креативен-уаникатен подарок.
На кутијата може да се гравира текст по ваша желба
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Кутија за виски и ракија
Материјал: Дрво
Димензии: 
• Висина: 430мм
• Должина: 320мм
• Ширина: 130мм

Уникатен Метален Привезок

Highlights:

Уникатен метален привзок гравиран со ваш текст

Димензии: 60х20мм

Слика на канвас платно (80х60см)

Highlights:

Печатење на канвас платно со фотографија и текст по ваша желба

Материјал: Платно
Димензии: 80х60см

Флуоресцентна Чаша (Розева)

Highlights:

На Чашата може да се испечатат две фотографии и текст
Испратете фотографија и одберете боја на чашата
Чаша Флуоресцентна во боја:
-Протокалова
-Розева
-Жолта
-Зелена

Производ: Флуоресцентна Чаша
Материјал: Керамична чаша пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

Украс со име – Пластично Infinity (Сива боја)

Highlights:

Нов креативен подарок. Украс со име – Infinity
На Украсот со име – Infinity може да се печати што и да посакате.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Украс со име – Infinity
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 245х100мм

Дрвена кутија за тегла – мед

Highlights:

Кутија за тегла – мед

Материјал: Дрво

Димензии: 
• Висина: 160мм
• Ширина: 115мм
• Должина: 135мм

Слика на Канвас Платно (40х20см)

Highlights:

Печатење на канвас платно со фотографија и текст по ваша желба

Материјал: Платно
Димензии: 40х20см

Христово Раѓање

Highlights:

Дрвена куќичка

Производ: Христово Раѓање
Материјал: Дрво – 4мм
Димензии:
• Висина: 185мм
• Ширина: 110мм
• Должина: 180мм

Чаша – Volvo

Highlights:

Чаши со ваше лого печатени по ваш избор со ваша фотографија ваш текст по ваша желба

Печатени со одличен квалитет

Модели:
Чаша – Alfa Romeo
Чаша – Audi
Чаша – BMW
Чаша – Ford
Чаша – Mercedes Benz
Чаша – Renault
Чаша – Volkswagen
Чаша – Opel
Чаша – Peugeot
Чаша – Volvo

Рамка со едно име без часовник (300х400мм)

Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

600 ден 14% Off

Кригла за пиво (пескарено стакло)

Highlights:

Пескарена кригла, на која може да се печати што и да посакате.
Тоа значи, дека може Ваши фотографии, логоа и разни дизајн

Висина на криглата: 150 мм
Ширина: 80 мм
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на криглата: 200х100 мм

Џебно огледало, квадратна форма (66х73мм)

Highlights:

Џебно, метално огледало со фотографија.
Mоже да се печати фотографија и текст по ваша желба.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Џебно огледало со фотографија
Материјал: Метал 

Изберете модел:
Џебно огледало, срце (65х59мм)
Џебно огледало, овално (63х72мм)
Џебно огледало, квадратна форма (66х73мм)
Џебно огледало, тркалезна форма (62×66мм)

Чаша – Среќа е – Роденден

Highlights:

Чаши со Среќа е печатени по ваш избор со ваша фотографија ваш текст по ваша желба

Печатени со одличен квалитет

Плакета од Дрво

Highlights:

Плакета изработена со ваш дизајн

Материјал: Дрво

Димензии:400х290мм – Дебелина:12мм

Pоденденска капа

Highlights:

Pоденденска капа печатена со ваш дизајн

Материјал: Картон
Димензии: 230х200мм

Чаша за кафе

Highlights:

Чаши за кафе е печатени по ваш избор со ваша фотографија ваш текст по ваша желба.
Печатени со одличен квалитет.

Материјал: Керамика
Димензии:
•Висина:7см
Боја: Бела

Ланче од медицински челик

Highlights:

Може да се гравира иницијали по ваша желба

Материјал: Медицински Челик кој не поцрнува

Димензии: 19,5×19,5мм

Гравирана Стаклена Ракисна Чаша

Highlights:

Гравирана Стаклена Чаша.

Може да се гравира текст и лого по ваша желба.

За гравирање на чаши контактирајте не на следниот број 070/532-620
цените се различни според дизајнот затоа не се наведени цени.

Пехар од дрво

Highlights:

Гравиран текст по ваша желба

Матетијал: Дрво

Димензии: 
• Висина: 195мм
• Должина: 175мм
• Ширина: 100мм

Фото камен A4 (200×290мм)

Highlights:

Фото камен (20x29cm)
На Фото камен може да се печати што и да посакате.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Фото камен
Материјал: Камен пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 200х290мм

Табличка – Пази! Високи напон – опасно по шивот

Highlights:

Табличка – Пази! Високи напон – опасно по живот

Изработен од пластика – плексиглас

Димензии: 120х150мм,170х200мм,210х250мм

Димензии по ваша желба контактирајте не на следниот број 070/532-620

Уникатна кутија со вино печатена

Highlights:

Уникатна кутија со вино Alexandria
Може да се печати со ваш дизајн по ваша желба со фотографии и текст во боја 

Материјал: Дрво
Димензии: 370х100мм

Гравирана Стаклена Винска Чаша

Highlights:

Гравирана Стаклена Чаша.

Може да се гравира текст и лого по ваша желба.

За гравирање на чаши контактирајте не на следниот број 070/532-620
цените се различни според дизајнот затоа не се наведени цени.

Рамка со едно име без часовник (300х400мм)

Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

600 ден 14% Off

Табличка – Пази Куче

Highlights:

Табличка – Пази Куче

Изработен од пластика – плексиглас

Димензии: 120х150мм,170х200мм,210х250мм

Димензии по ваша желба контактирајте не на следниот број 070/532-620

Рамка со едно име со часовник (300х400мм)

Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво.
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

800 ден 11% Off

Рамка со две имиња со часовник (300х400мм)

Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со две имиња и дизајн по ваш избор
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво.
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

900 ден 10% Off

Табличка Baby on board со име

Highlights:

Табличка Baby on board со име

Материјал: Пластика

Димензии: 100х200мм

Нараквици од Медицински Челик

Highlights:

Нараквици од Медицински Челик.
Може да се гравира со ваш текст или иницијали.
Во цената е вклучено и гравирањето.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Нараквици
Материјал: Нераѓосувачки Медицински Челик

Чаши за денот на вљубените дизајн 12

Highlights:

Чаши за денот на вљубените се печатени по ваш избор со ваша фотографија ваш текст по ваша желба

Печатени со одличен квалитет

Магнети покани за родендени

Highlights:

Магнети покани за родендени по ваша желба, на кој може да се печати што и да посакате.
Испечатени на самото дрво во форма.
Изненадете ги вашите најмили со интересен роденденски уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Магнети покани за родендени
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси
Димензии: 80х140мм

Светлечка 3D лед лампа

Highlights:

Светлечка 3D лед лампа со ваше лого

Материјал: Пластика

Димензии: 235х210мм

1,000 ден 17% Off
Out Of Stock

Лампион со име

Highlights:

Лампион со декорација

Материјал: Пластика
Димензии: 80мм

200 ден 20% Off

Касичка Злато Боја

Highlights:

Касичка во боја, на која може да се печати што и да посакате.
На касичката може да ставите ваше лого или фотографија
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 210х90мм

Касичка во боја:
-Бела
-Златна

Производ: Касичка во боја
Материјал: Керамична касичка пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.5мм
Ширина: ф8.2

Рамка Love со 3 фотографии

Highlights:

Рамка Love со 3 фотографии, на која може да се печати што и да посакате.
Тоа значи, дека може ваши фотографии, лого и може да ја менувате бојата на самата рамка по ваш избор.

Висина: 270 мм
Ширина: 200 мм

Новогодишни Чаши

Highlights:

Новогодишни Чаши 2019 печатени по ваш избор со ваша фотографија ваш текст по ваша желба

Печатени со одличен квалитет

Метален привезок кола со додаток

Highlights:

Метален привезок кола гравиран со текст или лого по ваша желба

Димензии: 60х20мм

Уникатна Рамка 8 March

Highlights:

Уникатна Рамка 8 March со 4 фотографии и текст, на која може да се печати што и да посакате.
Тоа значи, дека може Ваши фотографии, лого и може да ја менувате бојата на самата рамка по ваш избор.

Висина: 286мм
Ширина: 335мм
Дебелина: 9мм

Рамка за фотографија со Peppa Pig

Highlights:

Материјал: Дрво

Димензии: 190х260мм

Димензија за фотографија: 85х90мм

Метален привезок со 3 кружни плочки

Highlights:

Метален привезок со 3 кружни плочки

Гравирано по ваша желба со ваш текст
Гравирање Едностано

Димензија:

  • Голема плочка – 32мм
  • Средна плочка – 25мм
  • Мала плочка – 18мм

Рамка со две имиња со часовник (300х400мм)

Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со две имиња и дизајн по ваш избор
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво.
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

900 ден 10% Off

Метален Привезок (40х34мм)

Highlights:

Гравиран со ваш текст или лого

Димензии: 40х34мм

Чаши за денот на вљубените дизајн 7

Highlights:

Чаши за денот на вљубените се печатени по ваш избор со ваша фотографија ваш текст по ваша желба

Печатени со одличен квалитет

Рамка со едно име со часовник (300х400мм)

Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво.
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

800 ден 11% Off

Персонализиран метален привезок гравиран со додаток

Highlights:

Метален приврзок за клучеви гравиран со текст по ваша желба

Димензии: 44×30
Место за гравирање: 32 x 20 мм

Држач за 8 јајца со велигденско зајче

Highlights:

Држач за 8 јајца со велигденско зајче

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 190мм
• Ширина: 200мм
• Должина: 200мм

Привезок со ваша фотографија срце (40×45мм)

Highlights:

Привезок со ваша фотографија, на кој може да се печати што и да посакате.
Фотографијата е испечатена на самата пластика во форма по ваш избор. Привезокот е изработен од двете страни.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Привезок со ваша фотографија
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Димензии: 40х45мм

Рамка со име од пластика

Highlights:

Изработка на уникатнa рамка за вашите најмили со име и дизајн по ваша желба
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на пластика

Материјал: Пластика

Димензии: 40х40см.

Ланче од нераѓосувачки челик со ваша фотографија

Highlights:

Ланче гравирано од нераѓосувачки челик со ваша фотографија

Димензии: 25×25мм

Табличка со уличен број – гравиран

Highlights:

Табличка со уличен број

Изработен од пластика – плексиглас

Изработка на среберо и злато боја 

Димензии: 200х150мм

Уникатна Пластична Плакета – Renault

Highlights:

Плакета во по ваш дизајн

Производ: Плакета – Renault
Материјал: Пластика
Димензии: 150х250мм

Метален Привезок Слагалица

Highlights:

Метален Привезок Слагалица

Димензии: 65х40мм

400 ден 33% Off